Jano Alternatywa klip

Rozpoczynamy zdjęcia do "Alternatywy"

Jest tak: "Efekt Uboczny" czyli Bambeer, Bachor i Jan dogadują ostatnie sprawy natury biznesowo/organizacyjnej. czekamy jeszcze na powroty wszystkich zainteresowanych stron i kończymy dzieło. niby mało, niby chwila, ale się przeciąga. zawsze trzeba czegoś dopilnować, coś poprawić, na kogoś poczekać. ale już niedługo. będziecie Państwo zadowoleni ;)

Druga sprawa to strona www. mój siostrzeniec Adam działa w naszym imieniu i ogarnia to co najtrudniejsze. na stronie tej planujemy zainstalować wszystko to co do tej pory znajduje się w sieci. plus oczywiście to co jeszcze nie ;) plan jest taki, aby zainteresowana osoba miała całą historię Wilanuf HipHop w jednym miejscu. i jak będzie chciała coś jeszcze, to też tam będzie :) kawałki, klipy, wywiady, notki, fotki i rzut ringiem ma być pod odpowiednim adresem, łatwo dostępny. ruszyliśmy już z tym i niedługo będzie.

Na koniec współpraca z Ośką. napisałem w poprzednim poście, że dogadaliśmy się z Majkiem w różnych sprawach. dziś wyjaśniam: Michał robi dla mnie 2 klipy. na pierwszy ogień idzie "Alternatywa", chwilę po tym "Stara Szkoła" z Kritaczim. to na początek. dziś wieczorem zakładamy kalosze i zaczynamy zdjęcia. mamy mniej więcej plan działań, na pewno odwiedzimy pare osób w celu przebicia popularnej piontulki. Ośka to nagra, złoży i zakabluje w sieć. napiszę Wam jak nam idzie i dlaczego tak dobrze.
Na dziś tyle. napisałbym jeszcze o planach nagrywkowych, ale po co mieszać za bardzo. to wyjdzie i tak następnym razem. dziś ruszamy z wizualizacją "Alternatywy"...

Jano OMP - raper, od urodzenia związany z warszawskim Wilanowem swoją przygodę z hip-hopem rozpoczyna w latach 90', gdy wraz z kumplem z podwórka producentem O$ką, zakłada w 1996 roku zespół OMP (Olimpu Muzyczna Plejada).

mail: kontakt@jano-omp.pl