Nastyk, Kritaczi - Ja wiem kim jestem

Zapowiedź "Ja wiem kim jestem" - Nastyk & Kritaczi

Wiem, że ta zapowiedź biega już od jakiegoś czasu po kineskopach, jednak nie mogłem sobie darować i wrzucam to również do siebie. Nastyk i Kritaczi to moi bardzo dobrzy kumple. dodatkowo znakomici MC's. czekam na ich dzieło w pełnym wymiarze... "Ja wiem kim jestem" to zapowiedź wspólnego projektu obu panów. przed chwilą Kritu ze swoją ekipą wypuścił Trymiga, a już dziś atakuje nas kolejnym tematem branżowym, tym razem z Nastykiem. 

Ogólnie chłopaki przyzwyczaili mnie już do wspólnych projektów, więc niesiony pół-ciekawością mam zamiar wybrać się do Marcina i omówić pare zaległych spraw. na miejscu na pewno dowiem się również co dokładnie wyprawia się w temacie ursynowskich nagrywek. Na razie zapowiedź do "Ja wiem kim jestem". czekam na full klip, a następnie na cały materiał Kritacziego i Nastyka.

Jano OMP - raper, od urodzenia związany z warszawskim Wilanowem swoją przygodę z hip-hopem rozpoczyna w latach 90', gdy wraz z kumplem z podwórka producentem O$ką, zakłada w 1996 roku zespół OMP (Olimpu Muzyczna Plejada).

mail: kontakt@jano-omp.pl