Nowy klip

Nowy klip "Ja wiem kim jestem" - Nastyk & Kritaczi

W niedzielę jestem ustawiony z O$ką na kolejne opcje klipowe. trochę rzeczy musimy poprawić, trochę jeszcze dograć. im więcej nagrywamy, tym większy apetyt na to dzieło. jeszcze trochę i wyjdzie z tego film pełnometrażowy, a O$ka dostanie w ramach uznania jakiegoś Ludwika czy innego Zwierzyńca. prawda jest taka, że człowiek uczy się każdą praktyką i ujęcia nagrane na początku, odstają już od tych kręconych obecnie. widziałem już zmontowany kawałek i muszę powiedzieć, że będzie to HIP-HOP :]

grzeje się tymi zdjęciami konkretnie. jeszcze chwilunia...
Na nas trzeba jeszcze poczekać, ale na dziś mamy coś innego. zapowiedź która została przeze mnie dodana ostatnio jest już nieaktualna, bo mamy full klip. "Ja wiem kim jestem" Nastyka i Kritacziego został na pewno nakręcony poza granicami Warszawy, bo nie kojarzę bloków ;) jest żarufka, fajne kobitki, dobry klimat, ale przede wszystkim jest dobry hip-hop. tak jak napisałem wcześniej, czekam na resztę historii.

Na dziś Nastyk i Kritu.

Jano z OMP - raper, od urodzenia związany z warszawskim Wilanowem swoją przygodę z hip-hopem rozpoczyna w latach 90', gdy wraz z kumplem z podwórka producentem O$ką, zakłada w 1996 roku zespół OMP (Olimpu Muzyczna Plejada).

mail: kontakt@jano-omp.pl