Efekt Uboczny - zapowiedź albumu

Jano, Bachor, Bambeer - Efekt Uboczny - zapowiedź albumu

W niedziele pogoda uniemożliwiła nam zdjęcia w plenerze i wykończenie "Alternatywy". na zewnątrz się nie udało, ale całe szczęście wystąpiła możliwość nakręcenia czegoś innego pod dachem. w ten sposób zawitaliśmy do mojego kumpla Bosisa, a ten udostępnił nam swoje pomieszczenie gospodarcze. tam udało się zrobić naprawdę wiele... Widziałem już ten garaż wcześniej. pomysł nie jest taki nowy, ale na ten czas, idealny do przeprowadzenia zaplanowanej operacji.

Za chwilę wypuszczamy nasze kolejne dzieło, czyli "Efekt Uboczny" i obiekt w którym się znaleźliśmy idealnie wpisuje się w klimat płyty. jeżeli chodzi zawartość albumu, to materiał mamy już przygotowany i zaczynamy działać w sprawach natury wydawniczo/biznesowej. Kacper wrócił już do kraju (bo go nie było długo) i knujemy co, dlaczego i na kiedy. jest w pyte roboty, ale wstępnie podzieliliśmy się zadaniami i każdy już wie przynajmniej od czego ma zacząć. "Ścieżkę zdrowia" przebyliśmy z wydawcą podczas działań przy "Alternatywie", więc teraz sprawa wydaje się już być trochę prostsza. zobaczymy...

W garażu Bosfelta jest wszystko co można uznać za "efekt uboczny" życia człowieka. dzięki takiemu zbiegowi okoliczności, Superelaks nakręcił dla was zajawkę HIP-HOPową, a Paweł U-FOT pstryknął milion zdjęć, które zostaną użyte przez nas w pracach przy grafice płyty.
Na dziś intro/zajawka "Efekt Uboczny". 

 

 

 

Jano OMP - raper, od urodzenia związany z warszawskim Wilanowem swoją przygodę z hip-hopem rozpoczyna w latach 90', gdy wraz z kumplem z podwórka producentem O$ką, zakłada w 1996 roku zespół OMP (Olimpu Muzyczna Plejada).

mail: kontakt@jano-omp.pl