Premiera klipu Jano -

Premiera klipu Alternatywa

Udało się. zajęło nam to sporo czasu, sporo kilometrów i sporo przebitych piąteczek, ale w końcu jest. jest na miejscu. przedstawiamy Wam nasze najnowsze dzieło, czyli klip do utworu "Alternatywa". przypomne tylko, że numer ten ukazał się na albumie o tym samym tytule, a za ten właśnie konkretny bit odpowiedzialny jest URB. Chciałbym przede wszystkim podziękować za działania mojemu kumplowi O$ce, który wziął na siebie całość produkcji tego przedsięwzięcia.

Superelaks Film działa poprawnie - dzięki Majkel aka KG. w drugiej kolejności dziękuje wszystkim tym, którzy poświęcili swój czas i pojawili się w kadrze. będziemy mieli pamiątkę na przyszłe lata. dziękuje Pawłowi Ośce U-fot za pomoc na planie i wypstrykanie miliona fot dla moich prywatnych celów. tak naprawdę podziękowania należą się wszystkim tym, którzy przewinęli się podczas działań i pomogli utrwalić nasz Wilanuf.

Chyba zamykamy tym numerem sprawy "Alternatywy". może coś jeszcze kiedyś w ramach podsumowania wyplujemy, ale to się zobaczy jak będzie trzeba. pamiętajcie, że DJ 600V magluje "Efekt Uboczny". ale o tym przy najbliższej okazji...
Na dziś taka "Alternatywa".

Jano z OMP - raper, od urodzenia związany z warszawskim Wilanowem swoją przygodę z hip-hopem rozpoczyna w latach 90', gdy wraz z kumplem z podwórka producentem O$ką, zakłada w 1996 roku zespół OMP (Olimpu Muzyczna Plejada).

mail: kontakt@jano-omp.pl