Kilka spraw

Kilka spraw "Z miejsca gdzie"

Napiszę co u nas, bo dawno nic nie pisałem...
1. DJ 600V masteruje nam "Efekt Uboczny". w zasadzie ustawiliśmy się na odbiór, ale jeszcze jakieś sprawdzanko, drobne korekty, materiał grzmi mega dobrze. będziemy zadowoleni ;)
2. Jak przechwycimy master, ruszamy dalej w drogę. okładka, tłocznia i na Wilanuf do ludzi. Planujemy jak zwykle małe spotkanie gdzieś u nas w terenie.

Wtedy będzie szansa odebrania materiału i otrzymania ewentualnej parafki potwierdzającej odbiór. temat rozgrzebany, będziemy informować co ustaliliśmy.
3. Planujemy z O$ką kolejny klip. Majkel mocno upgrade'uje sprzęt i już niedługo będziemy mieli efekty ze Star Wars. dogadujemy sporne sprawy i analizujemy co i jak najlepiej jest zrobić, aby utrzymać ciągłość Wilanuf HIP-HOP. na pewno będzie inaczej niż dotychczas, ale jak zawsze w naszym jedynym, niepowtarzalnym stylu.
4. Mimo działań wydawniczo/biznesowych, związanych z pracami nad naszym najnowszym dziełem pragnę zakomunikować, iż rozpocząłem nagrywki zupełnie nowych rzeczy. jest w pyte pomysłów na nowe numery i jest plan na podzielenie się tym z wami. będzie zupełnie inaczej niż do tej pory, ale będzie to cały czas ten sam wilanowski HIP-HOP. już niedługo opiszę wam temat bardziej szczegółowo.
5. Kiedyś już o tym skrobałem. piszę i nagrywam 16tki na różne projekty, dla różnych ludzi. jedne gotowe numery wracają do mnie od razu, inne po jakimś czasie, a jeszcze inne w ogóle ;) ostatnio mój dobry kumpel ze wschodu Max, podesłał mi dzieło, do którego dołożyłem swoje dwa wersy. nawet nie pamiętam jak dawno nagrałem tę gościnną zwrotkę, ale najważniejsze że jest. zapraszam do zbadania numeru "Z miejsca gdzie", który znalazł się na niedawno upublicznionym materiale "Prosto w głowę" - MaxKolo/Rose.
Konkretnego odbioru i do usłyszenia.
Janusz from the Olimpoo Muzik Pley'ada. 

Jano z OMP - raper, od urodzenia związany z warszawskim Wilanowem swoją przygodę z hip-hopem rozpoczyna w latach 90', gdy wraz z kumplem z podwórka producentem O$ką, zakłada w 1996 roku zespół OMP (Olimpu Muzyczna Plejada).

mail: kontakt@jano-omp.pl