Jano z OMP / Greggs - Warsztat

Jano z OMP / Greggs - Warsztat

Niedawno był Dzień Dziecka. Warto było zrobić sobie i znajomym jakiś prezent. Poszliśmy na łatwiznę i padło na Hip-Hop. To się szybko i łatwo robi. Wstajemy, idziemy na warsztat, robimy i jest. I dziś wyszło nam takie coś. Jano rap, orkiestra Greggs, warsztat w Ministerstwie Dźwięku. Spotkaliśmy się, pogadaliśmy i nagraliśmy trochę scen w fabryce jakości. Mój wydawca zatroszczył się o to żeby niczego nie brakowało. 

Nasz styl, nasze klimaty, nasz szablon. Nam się podoba i według nas to prawda. Mamy swoje zdanie i się z nim zgadzamy. Jak patrzymy na to co wyszło, to pasuje nam ta forma, podpisujemy się szybko.

"Warsztat" to trzeci singiel z nadchodzącej produkcji Jano/Greggs wydawnictwa DNA • AUDIO. Nagraliśmy już trochę rzeczy, mamy z czego wybierać, będziemy stosownie udostępniać nowe produkcje. Po "To było pewne" i "Moltenie" wjeżdżamy z kolejną prywatą. Każdy kto coś robi, czymś się dzieli, wie co mam na myśli. Ja mam takie podejście, Grzegorz myśli podobnie, możemy sobie na to pozwolić. Jak lubisz Hip-Hop, brakuje ci trochę klasyki, zakręć i odpalaj numeranta. Witamy na pokładzie.

A na pokładzie czekają już ludzie z DNA • AUDIO. Nie tylko znają się na dobrym brzmieniu, ale i posiadają odpowiednie kwalifikacje i zaplecze. To dobrze napisany projekt, wpisujemy się z naszym pomysłem w koncept. Naczelnik Adam z Ministerstwa Dźwięku odbiera telefony i służy dobrą radą. Zawsze coś sobie podpowiemy, zawsze znajdziemy konsensus. I wszystko zostaje w rodzinie lub jak kto woli na pokładzie. 
"Warsztat" się nagrał, jak cały materiał, na Hawajach u Krita. Wszystko miało być dobrze i jest dobrze, więc nie zmieniamy i wesoło rapujemy o tym z Marcinem. Mix i mastering to jak zawsze DJ 600V, za obiektywem ukrył się Paweł z Media Motion Film Foto. Nie miał z nami łatwo, ale dał radę nas jakoś przypilnować i wszystkim należycie pokierować. I mamy to przygotowane na dziś, można odpalać.
Niech numer sobie pofruwa razem z poprzednimi przez wakacje, niech się ustawi na playliście. W kolejce czekają następne produkty, kolejne pomysły czekają na realizację, ale o tym opowiemy następnym razem. Na dziś tylko podpowiem, że czekają nas ciekawe wydarzenia, dogadujemy fajne sprawy. Ludzie wyglądają na szczęśliwych.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Jesteście otzafszetu, wilanowska rutyna nigdy się nie nudzi.
Widzimy się następnym razem, w podobnych okolicznościach.
 
Rap - Jano z OMP
Muzyka - Greggs
Nagrywka - Studio Hawajski Klub
Mix/Mastering - DJ 600V
Zdjęcia i montaż - Media Motion Film Foto
 

Jano z OMP - raper, od urodzenia związany z warszawskim Wilanowem swoją przygodę z hip-hopem rozpoczyna w latach 90', gdy wraz z kumplem z podwórka producentem O$ką, zakłada w 1996 roku zespół OMP (Olimpu Muzyczna Plejada).

mail: kontakt@jano-omp.pl