Koncert Jano z OMP z Puckiem i Famous Drums & Cuts - Dni Wilanowa 2023

Koncert Jano z OMP z Puckiem i Famous Drums & Cuts - Dni Wilanowa 2023

Kolejny powrót, kolejna historia. Już od jakiegoś czasu myślałem o tym. Planowałem ruszyć na Urząd i zobaczyć co myślą o Wilanowie na Wilanowie. Ale tyle się działo, zawsze było coś na już czy coś na szybciej. Znam siebie, wiedziałem, że w końcu sprawy się ułożą, będą możliwości, będziemy przygotowani. I pogadaliśmy w końcu o konkretach w 2023. Wilanów chce nas na Wilanowie, na 9.9. wyznaczono termin.

LINK do wydarzenia na Facebooku

To będzie dobra okazja żebyśmy się zobaczyli. Ostatni koncert ze Święta mam na czarno-białych zdjęciach. Liczę, że we wrześniu spotkamy się znów wszyscy i zagramy te parę numerów z repertuaru OMP. Będzie na nowo po staremu. Nie ma czasu, nie ma możliwości żeby spędzać ze sobą tyle czasu co kiedyś, więc niech to będzie motywacją do spotkania w jak najliczniejszym gronie. Znajdź trochę czasu, weź rodzinę i wpadaj na Wilanów. Dobrze będzie się zobaczyć w terenie, prawie jak za Pocztą. Będziemy informować o konkretach wraz z upływającym czasem.
Ma być po staremu. O Wilanowie na Wilanowie. Zagramy te numery, co kiedyś. Będzie Otzafszetu i Powrót. Będzie parę innych, będą nawiązania. Przewiniemy się po tych 25 latach i dobijemy do Widoku na Siekierki. Zagramy oczywiście i nowe sprawy, bo jak ktoś śledzi nasze oficjale to widzi, że szybko idzie nowe, że żyjemy świeżymi rapsami podpisanymi Ministerstwem Dźwięku. Pogodzimy to wszystko. Siedzimy i knujemy.
A no właśnie, podpowiem szybko z kim wybieramy się na bankiet. Obok mnie pojawi się oczywiście mój człowiek Pucek, otzafszetu, od zawsze wspierający mnie w Hip-Hopach na scenie. Niewiele się zmieniło po ponad dwóch dekadach działalności. Zagraliśmy parę koncertów, zagramy kolejny. Będzie miał blisko, na pewno wpadnie.
Jest mi również niezwykle miło zakomunikować, że obok nas na scenie zagrają niesamowici Famous Drums & Cuts. Chwaliliśmy się już współpracą, podbijam kolejny raz z oficjalną informacją. Mega pro chłopaki działają. Fajnie ciśniemy te numery, będzie dobra zabawa.
Podsumowując, 9.9., chwilę po standardowych wakacjach zapraszamy na Święto '23. Zagramy w kozackim line-upie, ma być pogoda i sporo ludzi.
My otzafsze tutaj do zlokalizowania!
Do zobaczenia na miejscu :]

Jano z OMP - raper, od urodzenia związany z warszawskim Wilanowem swoją przygodę z hip-hopem rozpoczyna w latach 90', gdy wraz z kumplem z podwórka producentem O$ką, zakłada w 1996 roku zespół OMP (Olimpu Muzyczna Plejada).

mail: kontakt@jano-omp.pl