Jano z OMP / Greggs - DNA

Jano z OMP / Greggs - DNA

Moja dobra znajoma z Houston zapytała mnie: "Janusz? a na jakim to kanale będzie? Odpisałem jej, że na RTL, ale później pomyślałem, że tam odpalają trochę inne rzeczy, więc my zostajemy na swoich pasmach z Ministerstwa. I nie będziemy kombinować, tylko działamy jak nam wygodnie. Zapowiadałem Wam już, że na początek roku mamy przygotowany z Greggsem kolejny numer, więc dziś premiera wspomnianego singla - DNA.

Na szybko: ja rapsy, Greggs bitsy, za obiektywem ponownie Kamil Nastyk. Zrealizowaliśmy to wszystko w siedzibie Nucity, gdzie przygotowano dla nas profesjonalną bazę i wsparcie. Polecam zdecydowanie zainteresowanym kontakt, można tam nakręcić fajne opcje. Jak zwykle odwiedzili nas znajomi rodziny i wsparli w działaniach. Co tu dużo pisać, mamy pomysły, nagrywki się dzieją, nad wszystkim czuwa nasz wydawca z resortu audio. Po prostu chce się to wszystko nawijać, chce się to wszystko ogarniać. Zapraszamy do sprawdzenia naszego nowego dzieła. Jak zwykle HIP-HOP, mamy to w DNA.

Rap - Jano z OMP
Muzyka - Greggs
Nagrywka - Studio Hawajski Klub
Mix/Mastering - DJ 600V
Zdjęcia i montaż - Kamil Nastyk

Wydawca: 
DNA • AUDIO
Ministerstwo Dźwięku
 

Jano z OMP - raper, od urodzenia związany z warszawskim Wilanowem swoją przygodę z hip-hopem rozpoczyna w latach 90', gdy wraz z kumplem z podwórka producentem O$ką, zakłada w 1996 roku zespół OMP (Olimpu Muzyczna Plejada).

mail: kontakt@jano-omp.pl